стінка мадера

Стінка від фабрики Світ Меблів Мадера

Практична стінка в стилі мінімалізм. Цього разу уманська фабрика запропонувала своїм шанувальникам невеличку компактну вітальню Мадера.

Ця стінка для вітальні відноситься до бюджетних меблів. Незважаючи на це, використана досить добротна фурнітура. Крім того, вітальня Мадера  добре продумана.

стінка мадера
Мадера

Зовсім недавно нам довелося збирати вітальню мадера в гостиприїмної хозяйки яка мешкає в містечку Богородчани. Як бачите на фото вітальня досить гарно вписалася в інтер’єр помешкання.

Замовити вітальню Мадера>>>

Стінка Мадера хпрактеристика:

Зараз трохи розкажемо про саму вітальню. Впершу чергу хочеться відмітити оригінальний вигляд цієї стінки. Такий собі змішаний стиль де поєднані класичні півкруглі форми та сучасні контрастні кольори.

З права розташований невисокий пенал поділений на три секції. Дві з них закриваються дверцятами а центральна відкрита. Одразу за пеналом розмістилася тумба з нішою ТВ розрахована під сучасні великі телевізори. Трохи дальше висока вітрина що закривається фасадом ДСП зі склом. А завершує композицію відкритий кутовий стелаж.

Проектуючи цю модель дизайнери фабрики Світ Меблів приділили достатньо уваги фурнітурі. В першу чергу, це спеціальні меблеві ніжки з глянцевою поверхнею що дозволяють легко пересувати вітальню Мадера на переживаючи за підлогове покриття. Якісні, міцні завіси (35) легко втримують дверцята ДСП та забезпечують їх бездоганну роботу. Металеві ручки підкреслюють оригінальність дизайну цієї стінки. В вітальні Мадера немає шухлядок, тому звертайте на це увагу.

Фото вітальні Мадера зібраної нашими майстрами:

мадера корпус мадера світ меблівмадера

 

 

 

 

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *