глорія лак бмф

Глорія БМФ

Цього разу хочемо представити Вашій увазі спальню Глорія від української фабрики БМФ. Гарною новиною є те, що недавно виробник представив цей гарнітур в двох варіантах – з чотиридверною та шестидверною шафами.

глорія лак бмф
Глорія

Спальня Глорія складається з пятьох елементів. Вона не розкомплектовується. Єдине що можуть вибирати покупці – це шафа. Як вже говорилося вище вона може бути шестидверною, або чотиридверною. Трохи нижче ми розглянемо кожен з цих елементів окремо.

Замовити спальню Глорія >>>

Забігаючи на перед розкажемо про основні переваги спального гарнітуру Глорія БМФ:

  • Міцні метелеві завіси (35) по чотири на великій дверці
  • Телескопічні направляючі повного висуву
  • Металеві ручки зроблені під стару латунь
  • Удосконалена система кріплення дзеркал
  • Міцна плита (ДСП вищого ґатунку)
  • Цільна металева труба для вішаків з надійними флянцями

Спальні меблі Глорія складаються з таких елементів

 1. Шестидверна шафа. Вона складається з трьох окремих частин які можна (бажано) скріплювати між собою стяжками. Два бокові відділення з трубами під вішаки для довгого одягу. Центральне відділення поділене полицями. Бокові секції закриваються глухими фасадами. Центральні фасади з дзеркалами.
 2. Чотиридверна шафа Глорія складається з двох частин. Зверху прикрашена карнизами. Одна половина з полицями, інша з трубою. Два центральні фасади з дзеркалами. Бокові дверцята глухі.
 3. Комод складається з корпусу ДСП. Задня стінка стандартна плита ДВП з двох частин. Кришка та фасади чотирьох шухлядок МДФ. Виріб розміщений на спеціальних меблевих ніжках.
 4. Туалетний столик Глорія складається з двох тумб, які з’єднані між собою полицями для косметики. Тумби поділені полицями. Закриваються дверцятами. Вверху кожної тумбочки розміщена компактна шухлядка. Кришки тумб, полиці та фасади виготовлені з МДФ, всі інші деталі – ДСП. Дзеркало являє собою МДФ рамку до якої кріпиться саме дзеркало. Вішається на стіну.
 5. Приліжкові тумбочки виготовлені з ЛДСП. Кришки та фасади МДФ. В кожній з них розміщені дві висувні шухлядки.
 6. Двоспальне ліжко Глорія зараз продається модернізоване. Добре укріплене узголів’я та переднє бильце. Корпус зроблений з плити ДСП. Побічниці МДФ. Ліжко передбачене під односторонній матрац на твердому каркасі. Про те до нього добре підходять букові ламелі в металічному каркасі та двосторонній ортопедичний матрац.

Спальня Глорія досить популярний гарнітур. Продається в двох варіантах – з глянцевими (лакованими) або матовими МДФ фасадами. Білоцерківська меблева фабрика пропонує кілька варіантів кольорів цих меблів. Ви можете замовити меблі для спальні в нашому інтернет – магазині за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку та пропонуємо професійну збірку своїм клієнтам. На всі елементи цього гарнітуру виробник надає гарантію два роки.

Розміри елементів спальні Глорія БМФ в см:

 Назва елементу Ширина Висота Глибина
 Шафа шестидверна 268 215 57
 Шафа чотиридверна 188 215 57
 Комод 82 80 40
 Туалетка 122 80 40
Дзеркало80892
 Прикраватка 37 39 40
 Ліжко 179 60 202

Спальня Глорія БМФ зібрана в с. Хриплин біля Івано – Франківська:

 

туалетка глорія
Туалетка
ліжко корпу
Корпус ліжка
ліжко глорія
Ліжко 160
комод глорія
Комод глорія
шафа глорія 4д
Шафа Глорія
корпус шафи глорія
Корпус шафи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *