вітальня монтес

Сучасна стінка Монтес

Пропонуємо Вашій увазі огляд компактної стінки від відомої львівської фабрики Мебель-Сервіс.  Вітальня Монтес продається в одному кольорі. Непоганий варіант для сучасної молодіжної кімнати, або дитячої. Стінка Монтес спроектована таким чином що всі елементи скріплені між собою. Тому щоб її розмістити стіна повинна мати вільне місце не менше 260 см.

вітальня монтес
Монтес

Вітальня Монтес виготовляється з високоякісної плити ЛДСП першого ґатунку. Дякуючи впровадженню на фабриці Мебель сервіс повного циклу виробництва меблевої продукції – ця вітальня сьогодні доступна багатьом.

Замовити вітальню Монтес >>>

Елементи вітальні Монтес

Складається з трьох основних елементів та полиць що з’єднують шафу з пеналом. Сама шафа досить вмістима. Поділена на три частини основами. Верхнє та нижнє відділення та велика центральна секція з трубою призначене для зберігання одягу на вішаках. Закривається двома фасадами один з яких вужчий.

Нижня тумба для телевізора. Цей елемент стінки Монтес є практичним, вмістимим та добре продуманим. Зправа розміщене відкрите відділення яке поділене полицею. Ця частина передбачена під ТВ-апаратуру. Зліва відділення яке закривається глухим фасадом ДСП. Це відділення ділить на дві частини полиця. Фасад вертикальний. Відкривається на себе по барному типу. Працює на міцних пружинних завісах. Обладнаний спеціальними механічними обмежувачами ходу, що знімають загрузку з завіс.

Третя секція стінки Монтес – це комбінована тумба-вітрина. Права її частина закривається глухим фасадом. Поділена полицями на секції. Ліва зі скляними поличками та закривається скляним фасадом. Ця частина зроблена як надставка над тумбою ТВ. Рекомендується додатково укріпити її до кришки нижньої тумби само різами, або між секційними стяжками.

Шафа та вітрина скріплені полицями з потовщеного ДСП. Задня стінка з того ж таки матеріалу. Додатково скріплює між собою елементи. Нижня тумба та шафа розміщені на спеціальних ніжках, які кріпляться до дна виробу. Це допомагає пересувати стінку Монтес не боячись пошкодити підлогу, а також полегшує прибирання під цими меблями. Дверцята працюють на сталевих завісах (25) виробництва львівської фабрики. Ручки виготовлені зі спеціального сплаву та кріпляться само різами.

В вітальні Монтес не передбачено висувних шухляд. Поставляється з заводу в картонних упаковках. Збирається легко, та якщо Ви не впевнені в своїх силах, то краще замовляєте ці меблі зі зборкою. Такий підхід допоможе уникнути багатьох проблем.

Колір виробу – Ясен світлий

Розміри в мм: ширина 2600/ висота 2090/ глибина 565

Ніша під телевізор: ширина 1000/ висота 965

Вітальня Монтес зібрана в с. Драгомирчани біля Івано – Франківська:

монтес
Монтес
монтес мебель сервіс
Стінка Монтес
монтес корпус
Корпус Монтес

 

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *