вітальня неон 2

Стінка Неон 2

Цього разу розкажемо про вітальню Неон 2 яку нам довелося монтувати в м. Івано-Франківську. Молодіжна стінка Неон – 2 ідеально вписалася в інтер’єр цього помешкання. Надіємось хозяйка, яка на той момент була у Франції залишиться задоволена своїми новими меблями.

вітальня неон 2
Неон-2 білий

На хвилинку відійдемо від теми. На цьому сайті ми пубоікуємо огляди тих меблів, які збираємо. Як можна детальніше описуємо їх, щоб Ви мали повну картину і знали що купуєте. Ми не прикрашаємо ту чи іншу модель і не додаємо нічого свого. Якщо якась модель меблів не практична на нашу думку, то вона знімається з продажі.

неон 2 місто
Неон-2 місто

Отже, стінка Неон 2 виробництва львівської фабрики відносить до молодіжних. Виконана в стилі модерн. Але при цьому тут дуже багато місця. Велика вмістима шафа, крмбінований пенал, та тумба ТВ з шухлядою – це основнні елементи віиальні Неон 2.

Замовити вітальню Неон 2 >>>

Традиційно стінка Неон 2 виготовлена з міцної ламінованої плити в кольорі венге. Всі декоративні накладки що обрамлюють ці меблі – МДФ. Прикрашує модель – білосніжний фасад виготовлений з лакованої плити МДФ.

Хочеться відмітити що вітальня Неон – 2 зроблена досить акуратно. Задня стінка ламінована під колір виробу. Отвори для проводів від апаратури закриваються спеціальними заглушками. Дякуючи новій системі (міні-фікс) зовнішніх болтів немає. Все гарно заховано від постороннього погляду.

Також належне потрібно віддати й фурнітурі. Дверцята відкриваються на надійних кутових завісах швейцарського виробництва. Такі завіси легко піддаються регулюванню за умови що меблі стоять на рівній основі. Вони досить міцні та служать роками ( якщо не вішати на дверцята шафи сумки з помідорами). Ручки виготрвлені з металу, мають склянні темні вставки та кріпляться за допомогою двох болтів.

Неон 2 Лівів – основні переваги:

  • Сучасний дизайн
  • Якісна фурнітура
  • Компактні розміри та вмістимість
  • Варіанти вибору фасадів – білий лак, або фотодрук (нічне місто).

Недоліки:

  • Важко збирається
  • Білий фасад потребує особливого догляду

Ви можете замовити стінку Неон 2 в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо Вам помірну ціну, дбайливу доставку та професйну зборку. На виріб надається гарантія 2 роки.

Вітальня Неон 2 зібрана в м. Івано-Франківськ:

неон 2 нічне місто
Неон місто
неон 2 білий лак
Неон 2 білий
неон 2 корпус венге
Неон 2 корпус

 

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *