Два новых гостиничных комплекса в горах

  Корпоративні заходи

 

 КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ

 БАНКЕТИ - на будь-який бюджет.  Обговорюємо детальне меню з замовником.  Жива музика і розважальна програма - під замовлення, особливо популярні серед наших гостей українські  ВЕЧОРНИЦІ. Для тих, хто цікавиться історією та етнографією краю, в готелі "Ведмідь" організують театралізоване дійство "Бойківське весілля". 

 

 

КОНФЕРЕНЦІЇ, СЕМІНАРИ  : Великий, добре  освітлений конференц зал на 100 місць в готельному комплексі „АРАТТА” ідеальний для проведення заходів солідними фірмами.  

Під час кофі-брейка можна вийти на просторий балкон.  

 

Літня тераса ресторану „Аратта” приймає банкети, фуршети  - до 200 осіб.

 

У «Ведмеді»  - банкетний зал на другому поверсі колиби  легко перетворюється в затишний дерев’яний конференц-зал (до 50 осіб),  обладнаний  плазмовим телевізором, DVD, дошкою. Повністю відокремлені  вхід, балкон для куріння та санвузли.Найкраще підходить для  проведення семінарів, тренінгів, навчальних  курсів для невеликих груп, де важлива затишна, тепла атмосфера, що зближує людей. У перерві між заняттями приємно випити каву або чай з свіжою  випічкою  на сусідній з конференц-залом площадці, серед інтер’єру  минулих століть, прикрашеного антикваріатом і  кумедними ляльками,що зображують сценки з сільського  життя.

 

ТЕНІНГИ, ТІМ-БІЛДІНГ

Окрім конференц-залів, є  всі можливості  для проведення заходів  на свіжому повітрі:

«Аратта» : Велика територія готелю терасами знижується до річки, через яку  прокладено  місток. На гору від  містка веде стежка зі сходинками, є  лавки. Зверху відкривається чудовий краєвид.

 «Ведмідь» : простора територія з озером та альтанками. Є де  укритися  від  негоди,   в просторому більярдному залі навкруг каміна  може затишно розміститися   20-30 чоловік. Навколо готельного комплекса  – гори, вкриті лісами, ріка Свіча, луки на схилах гір – всі умови  для командних тренінгів на свіжому  повітрі.

  

СПЕЦІАЛЬНІ  ПРОПОЗИЦІЇ  для командних тренінгів – рафтінг, стежка пригод, походи в гори  з провідниками  - див. розділ «активний відпочинок».

 

© by smerichka.com.ua 2006 - 2012

RU EN UA

5