Два новых гостиничных комплекса в горах

  Активний відпочинок

 

 АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

  

 Гірські лижі.


12 км від «Ведмедя»  - лижні витяги у Вишкові,  прокат спорядження.

Доставка до витягу і назад  в готель : замовлення  трансфера  на рецепції.  

 

Від  «Аратти»  до найближчого витяга  - 100 м. Пункт прокату – прямо на території готеля, а також біля  кожного витяга. На відстані кількох км в обидві сторони від «Аратти»  - великий  вибір лижних трас і витягів. В Пилипці біля Шипотського водоспаду  - новий крісельний і кілька та бугельних витягів, найдовші в україні траси  різного ступеня  складності. Село Ізки  - шштучне засніження трас, крісельні, бугельні витяги, лижна інфраструктура, прокат лиж і сноубордів.   В Подобовці (2 км від  «Аратти »)  - дитячий та „крутий” витяги, лижна школа, інструктори.

  

ГІРСЬКІ  ВЕЛОСИПЕДИ: прокат гірських велосипедів є в обох готелях . Вартість  - 30грн/2год.  

 


РАФТІНГ :
на відстані  100 м від «Ведмедя»  стартує  рафтінг по річці «Свіча».  Прокат катамаранів,  інструктори, транспорт – за попереднім замовленням, для груп. З кінця березня   до осені.

 

 

 


ПІШІ ПОХОДИ В ГОРИ:
для тих, хто бажає самостійно піднятися на вершини 1400м  - два промаркованих маршрути ідуть від  «Ведмедя» на г.Горгулат та Пустошак. Тривалість підйому  –  3 - 4 години.

З провідником можна здійснити  більш складне сходження на  Яйко Ілемське (1620м). Всю дорогу вас супроводжуватимуть незабутньої краси пейзажі .

 


Похід  від  «Ведмедя» на оз. Синевір : 12 км транспортом до лісництва у Бескидах, далі – пішки через гори до озера, і повернення в готель автотранспортом  по шоссе.

 


  


Влітку  – безліч найкрасивіших місць  для купання в прохолодній  гірській воді річки Свічі.

Від  «Аратти» пішохідний  маршрут довжиною   2 км через гори та ліси  веде прямо до  Шипотського водоспаду. Незабутні враження  + величезна користь  для здоров’я мешканця міста .

 

 

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ  - влітку і взимку, верхи, в санях, на фірі, для дорослих та  дітей.  Ціна договірна. Замовлення  - на рецепції .

 

САНИ: біля  «Ведмедя»  - зручна гірка для дітей і дорослих, санчата  на прокат.

 http://www.youtube.com/watch?v=VlL86hClf-c&feature=plcp

РИБАЛКА: вудочки на прокат . Вартість – 15 грн. Неподалік від готеля "Ведмідь" є форельне господарство , де можна самостійно наловити озерної форелі. 

 

 

 

 

 

 

© by smerichka.com.ua 2006 - 2012

RU EN UA

6